Radnice Prahy 6 chystá sérii setkání s občany

Městská část Praha 6 opět zahajuje sérii setkání s názvem „Bavíme se o…“, která se budou konat v různých oblastech městské části Prahy 6. Cílem těchto setkání je přicházet za obyvateli Prahy 6 do míst, kde žijí a umožnit jim aktivně se podílet na řešení místních problémů a zlepšení života v jejich okolí.

První setkání proběhne ve středu 03. dubna 2024 od 17.00 hod. před Národní technickou knihovnou na témata týkající se oblasti Dejvic a Hanspaulky.

Druhé setkání bude zaměřeno na Petřiny a konat se bude v zahradě Městské knihovny v Praze na Petřinách ve středu 24. dubna 2024 od 17.00 hod.

Do třetice proběhne setkání v parku Malý Břevnov ve středu 29. května 2024 od 17.00 hod., kde se budeme bavit o Břevnově a Ruzyni.

Následovat bude čtvrté setkání tohoto roku na téma Sedlec, které proběhne ve středu 19. června od 17.00 hod. na dětském hřišti v Sedlci.

„Setkání s občany jsou pro mě nesmírně důležitá. Dostávám tam podněty od občanů, kteří by například nikdy neposlali e-mail a dozvím se o nových problémech, které je potřeba řešit,“ říká Ondřej Matěj Hrubeš (ODS), radní pro dopravu městské části Praha 6.

Tato setkání vedení MČ Prahy 6 se svými obyvateli jsou otevřená všem občanům, kteří mají zájem zapojit se do kultivace svého okolí. Termíny a místa jednotlivých dalších setkání budou průběžně zveřejňovány na webových stránkách městské části Praha 6, na sociálních sítích a také na stránkách www.dopravni6.cz